5 lietas, ko iegādāties janvārī

Gatavi vai nē, 2018 ir šeit! Tas nozīmē, ka mēs esam pabeiguši brīvdienu iepirkšanās darījumus un nu var domāt par kaut ko jaunu pēc brīvdienām. Kamēr janvārī nav iespējams atrast visu, kas tiek pārdots, daži priekšmeti ir reāli izdevīgi šī gada laikā, piemēram, sporta klubu abonementi, gultas piederumi un viesnīcas.

Mēs pārgājām caur mūsu pārdošanas datiem, pārbaudot pagājušā gada janvāra piedāvājumus, lai atrastu tos, kuri bija vērti par redaktoru izvēles atzīšanu. Lasiet par mūsu obligātajiem pirkumiem 2018. gada janvārī.

1. Sporta kluba abonements
Ja esat veicis Jaungada apņemšanos, ir labas izredzes, ka vēlaties iegūt veselīgu dzīvesveidu, labāk ēst vai zaudēt svaru, un cilvēki, kas strādā trenažieru zālē, zina, ka tas ir ideāls laiks, lai jūs noķertu. Un mēs to domājam kā āķi, jo līgumi par sporta nodarbībām var būt sarežģīti, lai tikai iegūtu finanses. Janvārī jūs, iespējams, atradīsiet sporta zāles ar papildu maksu (kas var būt no 10 līdz 100 eiro gadā atkarībā no sporta zālēm), piedāvājot bezmaksas iepazīšanās periodu vai atlaides, lai būtu viegli sākt savu fitnesa gadu . Un, ja jūs neredzat piedāvātos piedāvājumus, jautājiet! Pirms reģistrēšanās noteikti uzmanīgi izlasiet līgumu. Neapņemties kaut ko, ko jūs nevarat atļauties, piemēram, slēptās maksas, ilgtermiņa līgumus vai steidzamas likmes dažos mēnešos. Vissvarīgākais, pārliecinieties, ka jūs patiesi dosieties uz sporta zāli, pirms pievienojies. Daudzi cilvēki reģistrējas janvārī, bet pēc dažām nedēļām atsakās no savas apņemšanās. Ja jūs esat viens no tiem, jūs varētu palikt piesaistīts maksāt ikmēneša maksājumus pārējam gadam.

Vai vēlaties iegūt formu mājās? Fitnesa aprīkojuma pārdošanas ir retāk sastopamas. Meklējiet Fitbits un citus fitnesa aparātus ar atjaunotiem modeļiem.

2. Veļa, gultas veļa un dvieļi
Tā kā ir baltā pārdošanas sezona, janvārī tradīcija bija sākotnēji piedāvāt piedāvājumus pamata baltās lapās. Tāpat kā vairums pārdošanas notikumu, tas ir pieaudzis gadu gaitā. Tagad jūs varat sagaidīt, ka atradīsiet visu veidu gultas piederumus, kā arī dvieļus un citus mājas piederumus. Ir labs laiks atsvaidzināt guļamistabu un vannas istabu ar jauniem gabaliem, savukārt pārdošanā ir iespējams atrast atlaides no 50% līdz 70%.

3. Drēbes, īpaši ziemas apģērbs
Apģērbu pārdošana veido lielāko daļu janvāra labāko piedāvājumu. Jūs atradīsiet daudz ziemas apģērba, jo ​​veikali nodrošina telpas pavasara stiliem. Lielākajā daļā valsts joprojām ir pietiekami auksts, lai izmantotu siltu ziemas apģērbu, bet pretējā gadījumā to var nolikt skapī nākamajam gadam.

4. Brīvdienu dekori
Brīvdienu sezona ir beigusies vēl uz vienu gadu, kas nozīmē, ka visi brīvdienu krājumi, kas palikuši veikalā, tiks izpārdoti. Tas padara janvārī lielisku laiku, lai uzkrātos ar jauniem rotājumiem, gaismām, iesaiņošanas papīram un citiem – jūs pat varat atrast nākamā gada Ziemassvētku egli ar lielu atlaidi! Ja piedāvājumi ir no 50% līdz 85%, jūs noteikti vēlēsieties iegādāties tagad, pirms viss ir izpārdots. Visi mazumtirgotāji ar sezonas precēm mēģinās atbrīvoties no tām.

5. Viesnīcu rezervācijas
Lielākā daļa ceļotāju ir atgriezušies mājās pēc brīvdienu sezonas. Janvārī tūrisma nozare cenšas ievilināt atpūtniekus ar zemākām cenām. Lielākajā daļā galamērķu jūs atradīsiet viesnīcas numurus ar 20% atlaidi. Vienīgā problēma ir tā, ka pēdējā brīdī rezervējot aviobiļešu cenas var būt dārgas. Tomēr ir iespējams atrast arī patīkamus izņēmumus.

Šie ir tikai pāris no padomiem, ko ir vērts apsvērt Janvārī. Katrs var iegādāties dažādas interesantas lietas.