Visskaistākās Holivudas aktrises

Katru gadu, ļoti daudzi izdevumi, sastādā Holivudas skaistāko aktrišu sarakstu. Paveicot mazu pētījumi, mums ir izdevies sameklēt, to aktrišu vārdus, kuras šajos sarakstos tiek minētas visbiežāk, kuras dažādos gados, dažādos reitingos ir ieņēmušas vienas no pirmajām vietām. Te jūs nesameklēsiet pirmās vai pēdējās vietas, toties katrs lasītājs, savā sirdī būs spējīgs tai vai citai aktrisei piešķirt to vietu, kuru viņš vēlās.

Andželīna Džolija

Mūsu reitingu atklāj Andželīna Džolija, kura ne vienu reizi vien kinomākslā ir nosaukta par vispievilcīgāko un kura ir ierindota pasaules skaistāko sieviešu sarakstā. Neskatoties uz to, ka viņa ir ļoti skaista, piedevām viņā vēl ir arī ļoti talantīga. Viņa ir “Oskara” īpašniece, plašu atpazīstamību ieguva pēc Laras Kroft lomas filmā, kura ir uzņemta pēc datorspēles motīviem.

Eva Grīna

Holivudas kinomākslā, Eva Grīna, debitēja Ridlija Skota filmā “Debesu valstība”. Pēc šīs filmas, satriecošās meitenes karjera sāka virzīties augšup, viņa piesaistīja ne tikai kino filmētāju uzmanību, bet arī lielu skatītāju uzmanību, kuru sirdis iekaroja ar šarmu, pievilcību un savu talantu.

Skārleta Johansone

Pasaules slavu, Skārleta Johansone, ieguva pēc filmas “Lost in Translation”. Viņa ir četras reizes nominēta “Zelta Globusam” un visu laiku viņas vārdu var satapt mūsdienu, skaistāko aktrišu vidū.

Šarlīza Terona

Šarlīza Tērona, kļuva par vispārēju mīluli 90. gados, pēc tam, kad tika uzfilmētas filmas: “Sātana advokāts”, “Vīndaru noteikumi”, “Varenais Džo Jangs”. Aktrise ir saņēmusi “Oskaru” un daudz citu vērtīgu balvu.

Olīvija Vailda

Šo meiteni, skatītāji pamanīja, pēc viņas piedalīšanās seriālā “Dakteris Hauss”. Tas atvēra viņai ceļu uz populāro žurnālu vākiem un padarīja viņas seju atpazīstamu, citu Holivudas skaistuļu vidū.

Monika Beluči

Brīnišķīgo, Moniku Beluči, pazīst visa pasaule. Viņa ir pastāvīga, visskaistāko un visseksuālāko skaistuļu, reitingu dalībniece. Jāatzīmē, ka viņai piemīt ne tikai satriecošs skaistums, bet arī izcils talants.

Penelope Krusa

Penelope Krusa ir vēl viena ar “Oskaru” apbalvota, mūsu saraksta skaistule. Aktrise ir izveidojusi veiksmīgu karjeru un ir kļuvusi par Pedro Almadovara mūzu.

Halle Berija

Apburošā Halle Berija ir plastisko operāciju pretiniece, viņa daudzkārt ir teikusi, ka vecums nebojā sievieti. Ar gadiem, viņas popularitāte nekļūst mazāka, tas ir tāpēc, ka gadiem ejot Halle izskatās aizvien labāk.

Keita Bekinseila

Angliete, Keita Bekinseila, regulāri parādās mūsdienu, visskaistāko aktrišu sarakstā.

Džesika Alba

Džesiku Albu bieži vien pamana viņas skaistās figūras dēļ. 2006. gadā, viņa bija izvēlēta par pirmo sarakstā “99 visiekārojamākās sievietes”. Aptauju organizēja veb – portāls AskMen. Com. Vienu gadu vēlāk, viņa kļuva par “Pasaules visseksuālāko sievieti” pēc žurnāla FHM lasītāju domām.

Anna Hetaveja

Diezgan bieži skaistuļu sarakstā var redzēt arī Annas Hetavejas vārdu. Aktrise ir apbalvota ar “Zelta Globusu” un ir piedalījusies filmās, kuras ir pazīstamas visā pasaulē: “Sātans nēsā Prada”, u. c.

Dženifera Lorensa

Galvenais personāžs “Bada spēlēs” ne tikai karo par taisnību no ekrāniem, bet arī neaizdomājoties nozog skatītāju sirdis. Neskatoties uz to, ka aktrise ir ļoti jauna, viņa jau ir apbalvota ar “Oskaru” un citām balvām, kā arī ieguvusi plašu popularitāti.

Natālija Portmane

Natālija Portmane kļuva slavena pēc filmas “Leons”, kurā viņa filmējās samērā agrā vecumā. Pievilcīgās meitenes karjera veidojas ļoti veiksmīgi un viņa jau ir apbalvota ar “Oskaru” un “Zelta globusu”.

Mila Kunisa

Mila Kunisa ne tikai filmējas, bet arī piedalās modeļu biznesā. Viņa bieži vien parādās uz dažādu žurnālu vākiem un sadarbojas ar “Kristiāna Diora” modes namu.

Visgudrākie un izglītotākie aktieri

Daudzi uzskata, lai kļūtu par kinematogrāfijas zvaigzni vai, lai iemantotu popularitāti ir nepieciešams talants, skaistums un kaut minimāla izglītība. Protams, arī šīs īpašības ir svarīgas. Bet ceru, ka jūs man piekritīsiet, ka mūsdienu sabiedrībā , izņemot talantu un ārējo skaistumu, eksistē vēl arī citas prioritātes lai gūtu panākumus. Liela nozīmē mūsdienās ir izglītībai, prātam, apdāvinātībai, lietišķumam, spēja visu laiku apgūt kaut ko jaunu un skaidrība par saviem nākotnes plāniem. Ir daudz slavenu aktieru, kuri ar savu pieredzi, ir pierādījuši, ka tas viss ir iespējams.

Daudzu kino zvaigžņu liktenis varēja iegrozīties pavisam citādāk, viņi varēja kļūt ne tikai par aktieriem, bet arī par zinātniskajiem darbiniekiem, inženieriem, psihologiem un advokātiem. Daudzi ir pabeiguši labākās universitātes, kur gadiem ilgi ir mācījušies aktierspēli, un ieguvuši labu izglītību. Daudzi no viņiem var palielīties ar savu augsto IQ līmeni.

Visspilgtākais gudra prāta, skaistuma un talanta piemērs ir aktrise, scenāriste, kino producente un kinorežisore – Natālija Portmane. Viņa dejoja un aktīvi uzstājās jau no četru gadu vecuma. Mācības vidusskolā apvienoja ar zinātniskajiem pētījumiem, kurus veica kopā ar zinātniekiem, piedalījās un tika līdz pusfinālam zinātniskajās sacensībās vecāko klašu skolēniem (Intel STS).

Skolu pabeidza ar izcilību, iestājās Hārvardas universitātē, tur ieguva bakalaura pakāpi psiholoģijā. Mazliet vēlāk, lai nostiprinātu svešvalodu zināšanas, mācījās Jeruzalemes universitāte, tur apguva: arābu, japāņu un franču valodas. Viņai pašai ir divas dzimtās valodas – ivrita un angļu valoda. Viņa nodarbojas ar sabiedrisko darbību, dažādos gados ir ņēmusi aktīvu dalību prezidenta pirmsvēlēšanu kampaņās. Viņas intelekta koeficients ir 160.

Izcilā, “Oskariem” bagātā, mūsu laikmeta aktrise – Merila Strīpa. Tā par viņu izsakās kinokritiķi. jau kopš 12 gadu vecuma, Merila nodarbojās ar mūziku, bet 15 gados iestājās Vasaras koledžā, tur viņa apguva dramatiskās mākslas pamatus.

Merila pabeidza koledžu un ieguva bakalaura pakāpi, tad piedalījās apmaiņas programmā un mācījās Dartmutas koledžā, tad savas mācības turpināja prestižā drāmas skolā –Jēlas universitātē, tajā laikā aktrise aktīvi piedalījās arī teatrālajā pulciņā. Mācoties, tieši šajā skolā, jaunā aktrise pirmo reizi kāpa uz skatuves dēļiem.

Pēc universitātes beigšanas, ieguva maģistra pakāpi gleznotājmākslā. Savu pirmo “Oskaru” saņēma 1979. gadā par labāko sieviešu lomu filmā “Krāmere pret Krāmeru”. Kopš tiem laikiem, aktrise, ir piedalījusies vairāk nekā piecdesmit filmās un saņēmusi desmit “Oskarus”.

Zviedru izcelsmes, amerikāņu kinoaktieris, producents un scenārists, plaši pazīstams ar savām lomām filmās – grāvējos – Dolfs Lundgrēns. Jaunībā viņš nodarbojās ar sportu un izcīnīja dažādus titulus savā sporta karjerā.

Pēc skolas beigšanas mācījās ķīmiju Vašingtonas universitātē, bet no turienes tika iesaukts armijā. Tālāk mācības turpināja ķīmisko tehnoloģiju fakultātē Stokholmā, Karalisko tehnoloģiju institūtā. Pēc institūta beigšanas ieguva bakalaura pakāpi ķīmiskajā mašīnbūvniecībā.

Tālāk, mācības turpināja Sidnejas universitātē, saņēma maģistra diplomu. Nākošais etaps – Masačūsetsas tehnoloģiskais institūts Bostonā, tur viņam bija iespēja iegūt zinātnes doktora grādu, viņš satika amerikāņu dziedātāju Greisu Džonsu un aizbrauca uz Ņujorku. Tur viņš sāka mēģināt filmēties, jo viņa draugi jau sen mēģināja viņu pierunāt, spert tādu soli. Pēc reitinga Mensa International ziņām, intelekta līmenis aktierim sastāda 160 balles.