5 lietas, ko iegādāties janvārī

Gatavi vai nē, 2018 ir šeit! Tas nozīmē, ka mēs esam pabeiguši brīvdienu iepirkšanās darījumus un nu var domāt par kaut ko jaunu pēc brīvdienām. Kamēr janvārī nav iespējams atrast visu, kas tiek pārdots, daži priekšmeti ir reāli izdevīgi šī gada laikā, piemēram, sporta klubu abonementi, gultas piederumi un viesnīcas.

Mēs pārgājām caur mūsu pārdošanas datiem, pārbaudot pagājušā gada janvāra piedāvājumus, lai atrastu tos, kuri bija vērti par redaktoru izvēles atzīšanu. Lasiet par mūsu obligātajiem pirkumiem 2018. gada janvārī.

1. Sporta kluba abonements
Ja esat veicis Jaungada apņemšanos, ir labas izredzes, ka vēlaties iegūt veselīgu dzīvesveidu, labāk ēst vai zaudēt svaru, un cilvēki, kas strādā trenažieru zālē, zina, ka tas ir ideāls laiks, lai jūs noķertu. Un mēs to domājam kā āķi, jo līgumi par sporta nodarbībām var būt sarežģīti, lai tikai iegūtu finanses. Janvārī jūs, iespējams, atradīsiet sporta zāles ar papildu maksu (kas var būt no 10 līdz 100 eiro gadā atkarībā no sporta zālēm), piedāvājot bezmaksas iepazīšanās periodu vai atlaides, lai būtu viegli sākt savu fitnesa gadu . Un, ja jūs neredzat piedāvātos piedāvājumus, jautājiet! Pirms reģistrēšanās noteikti uzmanīgi izlasiet līgumu. Neapņemties kaut ko, ko jūs nevarat atļauties, piemēram, slēptās maksas, ilgtermiņa līgumus vai steidzamas likmes dažos mēnešos. Vissvarīgākais, pārliecinieties, ka jūs patiesi dosieties uz sporta zāli, pirms pievienojies. Daudzi cilvēki reģistrējas janvārī, bet pēc dažām nedēļām atsakās no savas apņemšanās. Ja jūs esat viens no tiem, jūs varētu palikt piesaistīts maksāt ikmēneša maksājumus pārējam gadam.

Vai vēlaties iegūt formu mājās? Fitnesa aprīkojuma pārdošanas ir retāk sastopamas. Meklējiet Fitbits un citus fitnesa aparātus ar atjaunotiem modeļiem.

2. Veļa, gultas veļa un dvieļi
Tā kā ir baltā pārdošanas sezona, janvārī tradīcija bija sākotnēji piedāvāt piedāvājumus pamata baltās lapās. Tāpat kā vairums pārdošanas notikumu, tas ir pieaudzis gadu gaitā. Tagad jūs varat sagaidīt, ka atradīsiet visu veidu gultas piederumus, kā arī dvieļus un citus mājas piederumus. Ir labs laiks atsvaidzināt guļamistabu un vannas istabu ar jauniem gabaliem, savukārt pārdošanā ir iespējams atrast atlaides no 50% līdz 70%.

3. Drēbes, īpaši ziemas apģērbs
Apģērbu pārdošana veido lielāko daļu janvāra labāko piedāvājumu. Jūs atradīsiet daudz ziemas apģērba, jo ​​veikali nodrošina telpas pavasara stiliem. Lielākajā daļā valsts joprojām ir pietiekami auksts, lai izmantotu siltu ziemas apģērbu, bet pretējā gadījumā to var nolikt skapī nākamajam gadam.

4. Brīvdienu dekori
Brīvdienu sezona ir beigusies vēl uz vienu gadu, kas nozīmē, ka visi brīvdienu krājumi, kas palikuši veikalā, tiks izpārdoti. Tas padara janvārī lielisku laiku, lai uzkrātos ar jauniem rotājumiem, gaismām, iesaiņošanas papīram un citiem – jūs pat varat atrast nākamā gada Ziemassvētku egli ar lielu atlaidi! Ja piedāvājumi ir no 50% līdz 85%, jūs noteikti vēlēsieties iegādāties tagad, pirms viss ir izpārdots. Visi mazumtirgotāji ar sezonas precēm mēģinās atbrīvoties no tām.

5. Viesnīcu rezervācijas
Lielākā daļa ceļotāju ir atgriezušies mājās pēc brīvdienu sezonas. Janvārī tūrisma nozare cenšas ievilināt atpūtniekus ar zemākām cenām. Lielākajā daļā galamērķu jūs atradīsiet viesnīcas numurus ar 20% atlaidi. Vienīgā problēma ir tā, ka pēdējā brīdī rezervējot aviobiļešu cenas var būt dārgas. Tomēr ir iespējams atrast arī patīkamus izņēmumus.

Šie ir tikai pāris no padomiem, ko ir vērts apsvērt Janvārī. Katrs var iegādāties dažādas interesantas lietas.

Labākās XXI gadsimta zinātniski – fantastiskās filmas

Jau kopš seniem laikiem, cilvēce trenējas briesmīgu pasaku sacerēšanā, bet ar kinematogrāfijas parādīšanos, šī māksla nokļuva pavisam citā līmenī.

1.”Sunshine” (2007)

Pienācīgi nenovērtētais, zinātniski – fantastiskais Denija Boila šedevrs, stāsta mums par kosmiskā kuģa ar simbolisku nosaukumu “Ikar – II” lidojumu uz Sauli. Kuģa ekipāža, dziestošās gaismekļa sirdī iešauj milzīgas jaudas bumbu un atgriež to pie dzīvības. Atšķirībā no citiem darbiem, kuri jau ir kļuvuši par klasiku, galvenās šīs filmas priekšrocības ir tās, ka to ir viegli un interesanti skatīties un tās sižets ir, patiešām, aizraujošs.

2.”Donnie Darko” (2001)

26 gadus vecā režisora, Ričarda Kellija, filma – debija nevar palielīties ar vieglu nomas likteni, šī filma ekrānos parādījās uzreiz pēc notikumiem 9/11 un daudzi skatītāji to vienkārši nepamanīja, tāpēc, filmai ar grūtībām izdevās atpelnīt ieguldītos finansiālos līdzekļus. Tomēr, pēc drūmās, sirreālistiskās parādīšanās DVD, kino kritiķi un skatītāji pievērsa tai savu uzmanību. Tikai tad, filma beidzot ieguva samērā augstu atzīmi gan no kino kritiķiem, gan no skatītājiem. Ceļojums laikā, fatālisti zaķu tērpos, neveiksminieks Donnijs, kā tik tur tajā filmā nav, Kellija režisora stils, labā nozīmē, pamatīgi ieintriģē, šī žanra mīļotājiem šī filma ir obligāti jāredz.

3.”Monsters” (2010)

Pirms ķerties klāt klasiskā sižeta par Godzillu ekranizācijai, Garets Edvards uzfilmēja filmu par to, kā žurnālists un bosa meita cenšas izkļūt no teritorijas, kura ir inficēta ar citplanētiešu vīrusu. Šī filma, ir viena no lētākajām, tāda žanra filmām visā kinematogrāfijas vēsturē, pats režisors ir atzinies, ka filma izmaksāja mazāk par 500 tūkstošiem dolāru un filmēšanas laukumā bija nodarbināti tikai seši cilvēki. Filma tika filmēta ar amatieru kamerām bez iepriekšējās sagatavošanās.

4.”Reign of Fire” (2002)

“Uguns vara” ir diezgan rets, vairāku, sajauktu žanru paraugs. 2020. gada Londonu terorizē milzīgs pūķis, kuru nejauši ir pamodinājuši metropolitēna celtnieki, bet pūķu mednieks no Amerikas sāk vadīt cīņu pret šo nejauko briesmoni. Kas vēl vairāk ir vajadzīgs skatītājam priekš pilnas laimes?

5.”Attack the Block” (2011)

Asinskārie citplanētieši pret britu pusaudžiem – kurš kuru? Galvenais Džo Korniša trillera vēstījums – ka tikai pusaudži no Londonas nomalēm ir spējīgi glābt cilvēci no iznīcības. Filmas laikā varam vērot gan jauniešu komēdijas, gan šausmu filmu elementus.

6.”Cloverfield” (2008)

Ar sižetu par milzīgu, briesmīgu monstru mūsdienās reti kuru var pārsteigt, bet neskatoties uz to, režisora Metta Rīvza versija ir tā vērta, lai to noskatītos.

7.”Primer” (2004)

Kurš ir teicis, ka zinātniskai fantastikai ir jābūt vieglai un virspusējai? Matemātiķa, Šeina Karruta, debijas darbs kinorežisora jomā ar to tik tiešām nav spējīgs palepoties. Neskatoties uz pieticīgo budžetu (aptuveni 7000 dolāru), specifiskiem dialogiem, kuri ir pārpildīti ar fizikas terminoloģiju, filmu neticami labi uzņēma gan kino kritiķi, gan skatītāji.

8. “Minority Report” (2002)

Šo ģeniālo, Stīvena Spīlberga, eksperimentu, gribas skatīties ne vienu un ne divas reizes. Par pamatu viņš ir paņēmis Filipa Dika stāstu, pievienojis tam 102 miljonus dolāru budžeta izskatā un uzfilmējis filozofiska rakstura līdzību.

9.”Moon 2112” (2009)

Devida Džonsa dēla, debiju režisora lomā, var uzskatīt par veiksmīgu. Šajā filmā tiek izmantots daudz maketu – Mēness staciju, kosmisko kuģu utt., bet kino kritiķi, par galveno trūkumu, uzskata ne jau šo faktu, viņi uzskata, ka filmai trūkst dramatiskās intrigas. Neskatoties uz to, filma noteikti patiks šī žanra cienītājiem.

10.”The World’s End” (2013)

Šajā filmā ir apvienoti vairāku veidu žanri, režisors Edgars Raits, ar tiem it kā žonglē. Te ir sastopama gan zinātniskā – fantastika, gan trilleris, gan komēdija. Jāatzīmē, kvalitatīvs mūzikas pavadījums un savdabīgs, materiāla pasniegšanas veids.