Visvairāk gaidītie 2016. gada ārzemju seriāli

Katru dienu uz televīzijas ekrāniem parādās desmitiem jaunu seriālu, bet tikai daži no tiem aizrauj skatītājus tik ļoti, ka tie ar nepacietību gaida nākamo sēriju. Ņemot vērā visu šo daudzveidību, mēs pacentāmies izvēlēties visinteresantākos ārzemju projektus, kuri piedāvā visdažādākos žanrus.

WESTWORLD

Seriāls tiek uzņemts pēc tāda paša nosaukuma filmas, kura tika uzņemta 1973. gadā, scenārija autors un režisors ir fantastikas žanra rakstnieks Maikls Kraitons. Par kādreiz tik populārās filmas televīzijas versiju kļuva zināms 2013. gadā. Seriāla uzņemšana sākās vienu gadu vēlāk. Saskaņā ar autora ieceri, notikumi risināsies tuvā nākotnē. Amerikā sāks parādīties tematiskie izklaides parki, kuri būs veltīti dažādiem vēstures periodiem: Viduslaikiem, Senajai Romai, kā arī mežonīgajiem Rietumiem. Katru parku apdzīvos cilvēkiem līdzīgi androīdi. Viņi apkalpos parkus un izpildīs statistu lomu. Parka ciemiņi var darīt ar robotiem visu, ko vien vēlās: izvarot, sakropļot, nogalināt, bet tajā paša laikā, viņi ir pasargāti no jebkuriem potenciāliem riskiem. Viss bija mierīgi līdz tam brīdim, kamēr programma, kura kontrolēja androīdu uzvedību parkā “Rietumu pasaulē”, netika bojāta. Tagad androīdi uzsāk cilvēku medības.

PREACHER

2016. gadā televīzijas skatītajiem tiks piedāvāts jauns, komiksu – grāvējs, seriāls “PREACHER”. Scenāriju tam uzrakstīja Sets Rogens un Evans Goldbergs. Sižeta centrā atrodas mācītājs Džessijs Kasters, kurā ir iemiesojusies radība vārdā Genezis, eņģeļa un dēmona bērns, kurš ir spējīgs apstāties blakus Dievam. Šī radība ir apveltījusi mācītāju ar neticamu spēku. Tagad, kad viņš zina, ka Visuvarenais ir pieņēmis lēmumu paiet malā no saviem darbiem, viņš kopā ar savu draudzeni Tulilu un vampīru Kessedi ierodas pie viņa uz tikšanos.

BILLIONS

Tas ir viens, no visvairāk gaidītajiem seriāliem. Šis stāsts būs par konfrontāciju starp diviem bosiem – finanšu ģēniju un federālo prokuroru. Pirmizrāde šim seriālam bija paredzēta jau 2016. gada 17. janvārī.

THE X – FILES

Kanāls “FOX” iemiesoja neskaitāmu seriāla THE X – FILES pielūdzēju vēlēšanos un jau 2016. gada 24. janvārī uz ekrāniem parādījās šī seriāla turpinājums. Kriss Karters, idejas autors un projekta scenārists, lūdz uzskatīt iemīļoto aģentu Skallijas un Maldera atgriešanos nevis par iepriekšējo sēriju turpinājumu, bet par pilnīgi jaunu stāstu, mini – seriālu.

THE SHANNARA CHRONICLES

Vērienīgs, fantasy tipa seriāls, kurš ekrānos parādījās 2016. gada 5. janvārī. Pirmajā sezonā, tas stāstīs stāstu par burvju koku Elkrisu, kurš ir aicināts apsargāt sienu, aiz kuras, pēc kara starp Labumu un Ļaunumu, tika ieslodzīti dēmoni. Koks Elkris, kurš sevī nes Zemes enerģiju lēnām iet bojā un tagad karaļa pēctecim ir jāatrod veids, kā atdzīvināt šo koku.

VINYL

VINYL ir viens no visvairāk gaidītajiem jaunumiem 2016. gadā. Šī projekta autors ir Martins Skorseze un grupas The Rolling Stones solists Miks Džagers. Seriāla darbība notiks nu jau tālajos, XX. gadsimta 1970. gados. Sižeta centrā būs skaņu ierakstīšanas firmas American Century galva Ričijs Finestra, kurš cenšas nepazaudēt savu personīgo biznesu.

LEGENDS OF TOMORROW

Šis seriāls apvieno sevī divus citus seriālus, kuru varoņi tagad no otršķirīgiem pārvēršas par vienu komandu, lai varētu stāties pretī praktiski nemirstīgajam ļaunuma iemiesojumam.